Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Pasja, która zaowocowała u nas zdobyciem doświadczenia i zawodu niezmiennie nas fascynującego. Teraz czas, abyśmy przekazywali ją dalej. Dlatego warsztaty programowania dla dzieci we Wrocławiu to nie tylko nauka, ale też metody pozwalające na rozwijanie zainteresowań i potrzebę dalszego kształcenia. Nasze entuzjastyczne podejście do kodowania sprawia, że programowanie dla dzieci nauczane w naszych placówkach, po prostu rozwija w nich tą samą pasję, która nas popycha do dzielenia się wiedzą.

O nas

Technologie przyszłości


Nasza praca to przede wszystkim nauka porozumienia. Porozumienia pomiędzy nami a technologiami. Zarówno tymi, które istnieją, jak i tych przyszłych, których rozwój jest nieunikniony. Nauka programowania dla dzieci we Wrocławiu pozwala nie tylko na zrozumienie tego, jak coś działa, lub jak korzystać z technologii przyszłości, ale też daje najmłodszym możliwość współtworzyć je w dorosłym życiu. To jedna z tych umiejętności, które będą im potrzebne oraz zagwarantują im możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego.

Nasz cel


Chcemy, aby nasze najmłodsze pokolenie nie miało problemu w odnalezieniu się na rynku pracy. Warsztaty programowania dla dzieci nauczą je już od najmłodszych lat, że nie ma granic – że branża IT jest globalną potęgą, w której każdy może znaleźć swoje miejsce. To właśnie obecne dzieci i młodzież, trafią na rynek w momencie największej w naszej historii cyfrowej rewolucji, a my chcemy by weszły na niego, pewne swoich umiejętności. Nasz kurs programowania dla dzieci pozwoli im na ukończenie olbrzymich projektów, których budowanie rozpoczyna się już teraz.

Dlaczego my?


Nauka programowania dla dzieci ma zaprocentować w przyszłości. Dlatego stawiamy na praktyczne umiejętności radzenia sobie z problemami, na które mogą natrafić, a nie tylko obecną w tej chwili teorię. Nasz zespół to młodzi ludzie, podążający za trendami, znający rynek i przede wszystkim umiejący spojrzeć z szerszej perspektywy. Tylko tacy nauczyciele są w stanie zorganizować warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży, w trakcie których podzielą się wiedzą w sposób praktyczny, nie zamykając przekazywanych informacji wyłącznie w ramach obecnego zapotrzebowania.