Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

ZaprogramowaniGO to nowoczesny wymiar nauki stworzony przez Zaprogramowani.com i AkademiaProgramowania.pl. Logując się do platformy, masz dostęp do wszystkich kursów, jakie oferują nasze szkoły. Wśród nich wiele najpopularniejszych jeżyków programowanie, zajęcia, podczas których tworzone są gr komputerowe, kursy grafiki, montażu filmowego i elektroniki.

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

Nie musisz już decydować się wyłącznie na jeden kurs, możesz skorzystać z czego chcesz w ramach jednej, niskiej, miesięcznej opłaty. Po prostu zaloguj się na zajęcia, z których wchodź wyciągnąć wiele wiedzy i zabawy. Jedyne co cię ogranicza to Twój wolny czas i chęci do zdobywania kolejnych umiejętności.

Zajęcia przez Internet

Zajęcia w ZaprogramowaniGO to w stu procentach lekcje prowadzone na żywo przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale potrafią przekazać swoją wiedzę i pasję młodym słuchaczom. Dzięki warsztatom online nie trzeba się już martwić o długie dojazdy czy brak możliwości brania udziału w spotkaniach stacjonarnych ze względu na miejsce zamieszkania. Jesteśmy tam, gdzie jest Internet, dzięki temu prowadzimy lekcje w zaciszu Twojego domu.

Lekcje na żywo

Nasze e-warsztaty to zajęcia prowadzone wyłącznie na żywo. Podczas ich trwania prowadzący na bieżąco przedstawia materiał, rozmawia z uczestnikami i pomaga w przypadku niejasności. Lekcje nie różnią się od standardowych zajęć stacjonarnych, poza formą ich organizacji online. Słuchacz nadal jest w klasie z rówieśnikami i może z nimi rozmawiać, dzielić się pomysłami, chwalić osiągnięciami. Jedyną różnicą jest to, że sala lekcyjna jest wirtualna.

Nauka przez zabawę

ZaprogramowaniGO to nauczanie oparte na zaleceniach przedstawianych w dzisiejszych czasach przez pedagogów i specjalistów od edukacji dzieci i młodzieży. Najefektywniejszym sposobem nauki jest zainteresowanie uczniów poprzez praktyczne doświadczenia, projekty i zabawy. Dlatego u nas też teoria praktycznie nie istnieje. Wszystko, co możemy przekazać za pomocą ciekawych zadań, jest w taki sposób nauczane.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…